Opony używane

Opony używane – sprawdzone produkty w atrakcyjnej cenie

Oferujemy opony używane, które są zadbane i dokładnie sprawdzone przez fachowców. Zapewniamy ogumienie do różnych modeli samochodów i pór roku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Czy warto kupić używane opony?

Zakup używanego ogumienia to opcja idealna dla osób, które w najbliższym czasie planują sprzedać auto. Dzięki temu nie muszą inwestować w samochód dużych pieniędzy. Z tego rozwiązania równie chętnie korzystają kierowcy, którym zależy na topowym modelu w atrakcyjnej cenie. Używane opony często wykazują parametry lepsze niż nowe egzemplarze w podobnej cenie. Jednak, żeby spełniały swoje właściwości, muszą być w dobrym stanie.

Jak wybrać używane opony?

Wybierając opony używane, zwróć uwagę na kondycję bieżnika, jego grubość i sztywność. W przypadku opon zimowych dobrze przyjrzeć się lamelkom, które powinny być wyraźne. Nie warto zamawiać używanego ogumienia na portalach aukcyjnych – sprzedawcy często chcą się pozbyć opon za wszelką cenę. Niektóre usterki widać dopiero po napompowaniu – dlatego nie kupuj opon od przypadkowych osób.

Ile można zaoszczędzić na zakupie?

Opony to jeden z kluczowych elementów każdego auta. To one określają przyczepność i stateczność nadwozia. Z punktu widzenia bezpieczeństwa są kluczowym elementem. Niestety nie należą do najtańszych. Koszt nowego ogumienia to ok. 1-2 tys. złotych. Dla porównania zestaw używanych opon kosztuje 200-500 złotych. Dane mówią same za siebie – to się po prostu opłaca. Dlatego, jeżeli szukasz zadbanych opon w przystępnej cenie, nie zwlekaj i odwiedź nasz salon w Zielonej Górze lub zrób zakupy online!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.