Opony używane

W ofercie naszego salonu znajdziesz duży wybór opon używanych. Produkty są zadbane, sprawdzone przez naszych fachowców. W celu zapytania o dostępne modele, wyślij wiadomość.

Czy warto kupić używane opony?

Zakup używanego ogumienia to opcja idealna dla osób, które w najbliższym czasie planują sprzedać auto. Dzięki temu nie muszą inwestować w samochodów dużych pieniędzy. Z tego rozwiązania równie chętnie korzystają osoby, którym zależy na topowym modelu w niskiej cenie. Używane opony bardzo często wykazują parametry lepsze niż nowe opony w podobnej cenie. Jednak, aby spełniały swoje właściwości muszą być w dobrym stanie.

Jak wybrać używane opony?

Wybierając opony używane zwróć uwagę na kondycję bieżnika, jego grubość i sztywność. W przypadku opon zimowych dobrze przyjrzeć się lamelkom, które powinny być wyraźne. Nie warto kupować używanego ogumienia na portalach aukcyjnych – sprzedawcy chcą się pozbyć opon za wszelką cenę. Nie interesuje ich Twój komfort, ani bezpieczeństwo. Niektóre usterki widać dopiero po napompowaniu – dlatego nie kupuj opon od przypadkowych osób.

Ile można zaoszczędzić na zakupie?

Opony to jeden z kluczowych elementów każdego auta. To one określają naszą przyczepność i stateczność nadwozia. Tym samym są elementem kluczowym z punktu widzenia bezpieczeństwa. Niestety nie należą do najtańszych. Koszt nowego ogumienia to ok. 1 – 2 tys. złotych. Dla porównania zestaw używanych opon kosztuje 200 – 500 złotych. Dane mówią same za siebie – to się po prostu opłaca. Dlatego jeżeli szukasz zadbanych opon w niskiej cenie, nie zwlekaj i odwiedź nasz salon w Zielonej Górze lub zrób zakupy online.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.